Támogassa egyesületünket jövedelemadójának 2%-val!

Misericordia - Irgalmasság Háza Egyesület

407431 Bădeni, nr. 303 com. Moldoveneşti jud. Cluj

Sógor Gyula - tel: 0744 179427
email: sogor66_ro[kukac]hotmail.com

Sógor Géza - tel: 0745 316670
email: sogeza[kukac]gmail.com

Miszió, vizió

A Bágyoni öregotthon
szίvesen várja az
érdeklődőket!

1999-ben az öregotthon működésének kezdetekor a szociális szféra nem volt annyira kibontakozva, ezért az idősek számára kevés olyan intézmény volt, ami segίtséget nyújtott volna.

A civil szféra erőforrásaira támaszkodva és az emberi erőforrások felhasználásával abban bίzva, hogy nemes cél érdekében küzdünk, alakult meg az elképzelés néhai Sógor Gyula lelkész esperes részéről.

A Holland támogatók segίtségével, ahol ez a szolgáltatás tίpus már nagyon jól működött és a mintát behozva megalakult a BÁGYONI IDŐSEK OTTHONA.

Az IDŐS OTTHON missziója: azok a tiszta értékek megőrzése amit az ember élete során összegyüjt, illetve azok gyarapίtása.

Az otthon állandó személyzettel rendelkezik 24 orás felügyeletet biztosίt időseink számára.